دانلود فیلم Alice and the Mayor 2019

آلیس و شهردار

شهردار شهر لیون دچار بحران وجودی شده است. پس از سی سال مشغولیت در سیاست، او هم اکنون احساس پوچی می کند. برای حل این مشکل، او فیلسوفی جوان را وارد حلقه اطرافیان و آشنایان خود می کند.

دانلود فیلم The Forgotten Battle 2020
زیرنویس فارسی

دانلود فیلم The Forgotten Battle 2020

نبرد فراموش شده

سال 1944، جنگ جهانی دوم. خلبانی بریتانیایی به همراه پسری هلندی و زنی عضو گروه مقاومت، درگیر نبرد اسکلت می شوند. اگرچه انتخاب ها و تصمیم هایشان متفاوت است، اما همگی یک آرزو دارند؛ رسیدن به آزادی.

دانلود فیلم Skin Walker 2019

اسکین واکر

پس از قتل وحشیانه مادربزرگش، زن جوانی که تلاش کرده است گذشته تاریک خود را فراموش کند مجبور می‌شود دوباره به محل زندگی دوران کودکی‌اش بازگردد که...

داستان فیلم دربارهٔ قاتلی سریالی است که در کودکی صفحه‌ای از تیتانیوم در جمجمه‌اش قرار داده شده است و …

دانلود فیلم The Deep House 2021

خانه ای در اعماق

خانه ای در اعماق ، فیلمی ترسناک و رازآلود محصول سال ۲۰۲۱ به کارگردانی الکساندر بوستیلو و ژولین موری می‌باشد. فیلم در مورد زوجی جوان است که برای کاوش در خانه‌ای که زیر آب قرار دارد به فرانسه می روند تا یافته‌های خود را در شبکه‌های اجتماعی با سایرین به اشتراک بگذارند. اما زمانی که این زوج جوان با غواصی به داخل خانه راه پیدا می‌کنند، متوجه می شوند این خانه محل وقوع جنایتی هولناک بوده است. اکنون حضور آن‌ها موجب بیدار شدن ارواح موجود در خانه شده و…

دانلود فیلم Robby and Tobys Fantastic Voyager 2016

روبی، توبی و ماشین همه کاره

Robbi و Tobbi دوستان ، دوستان غیر معمول هستند ، زیرا Robbi یک ربات کوچک است. آنها برای سفرهای ماجراجویی خود یک وسیله نقلیه عالی برای هوا ، آب و زمین - Fliewatüüt ، می سازند.

این فیلم روایتگر داستان یک سرباز جوان هلندی است که برای سرکوب تلاشهای استقلال طلبانه پس از جنگ جهانی دوم، به اندونزی، از مستعمرات هلند، اعزام شده و هنگامی که به گردان یک فرمانده سرسخت می رسد، بین وظیفه و وجدانش دچار سردرگمی می شود.

داستان این فیلم از این قرار است که تاجری به نام «کارلوس»، به نمایندگی از طرف یک مهندس آمریکایی صنعت نفت که ربوده شده، درخواست شفاعت می کند.

sitemap