داستان این فیلم درباره‌ی زنی با ملیت فرانسوی به نام “ماری دوژاردن” است که توسط هموطنانش به عنوان خائن شناخته می‌شود و با کمک سربازان آمریکایی نجات می‌یابد. او باید برای زنده ماندن، آنها را به انبار طلایی که توسط نازی‌ها، مقاومت فرانسه و آمریکایی‌ها شکار شدِه است، هدایت کند.

ماه قرمز، زندگی ما را بر روی زمین تهدید می کند. تنها امید ما پاول، با استعدادترین فضانورد نسل خودش است. اما چند ساعت پیش از آغاز ماموریت بزرگ، پاول ناپدید می شود.

دانلود فیلم Stuck Together 2021

گرفتار هم شدن

زمانیکه پاریس در طول پاندمی، قرنطینه می شود، ساکنان یک ساختمان با شخصیت هایی عجیب، باید خود را با سبک زندگی ای جدید تطبیق دهند و تلاش کنند با یکدیگر کنار بیایند.

دانلود فیلم My Fathers Stories 2020

داستان های پدرم

در دهه 1960 میلادی، یک نوجوان دوازده ساله پدرش و حرفه های متعددش را به حد پرستش دوست دارد. از آنجا که او مشاور شخصی دوگل می شود، پدرش او را به ماموریت های خطرناکی میفرستد تا الجزیره را نجات دهد.

دانلود فیلم Alice and the Mayor 2019

آلیس و شهردار

شهردار شهر لیون دچار بحران وجودی شده است. پس از سی سال مشغولیت در سیاست، او هم اکنون احساس پوچی می کند. برای حل این مشکل، او فیلسوفی جوان را وارد حلقه اطرافیان و آشنایان خود می کند.

دانلود فیلم A Girl Missing 2019

دختری گمشده

درمورد زنی به نام ایچیکو که پرستار یک زن سالخورده است میباشد. هنگامی که وی برادرزاده اش را میاورد تا در کارها به او کمک کند و کم کم جایگزینش شود ناگهان ...

دانلود فیلم Summer of 85 2020

تابستان 85

در تابستان شانزدهمین سال تولد ، الکسیس در حالی که در سواحل نورماندی گشت میزند ، توسط دیوید 18 ساله بصورت قهرمانانه از یک کشتی در حال غرق شدن نجات می یابد. الکسیس به تازگی با دوست رویاهایش آشنا شده . اما آیا این دوستی بیش از یک تابستان دوام خواهد داشت و ....

داستان فیلم دربارهٔ قاتلی سریالی است که در کودکی صفحه‌ای از تیتانیوم در جمجمه‌اش قرار داده شده است و …

دانلود فیلم The Deep House 2021

خانه ای در اعماق

خانه ای در اعماق ، فیلمی ترسناک و رازآلود محصول سال ۲۰۲۱ به کارگردانی الکساندر بوستیلو و ژولین موری می‌باشد. فیلم در مورد زوجی جوان است که برای کاوش در خانه‌ای که زیر آب قرار دارد به فرانسه می روند تا یافته‌های خود را در شبکه‌های اجتماعی با سایرین به اشتراک بگذارند. اما زمانی که این زوج جوان با غواصی به داخل خانه راه پیدا می‌کنند، متوجه می شوند این خانه محل وقوع جنایتی هولناک بوده است. اکنون حضور آن‌ها موجب بیدار شدن ارواح موجود در خانه شده و…

sitemap