حمله ای تروریستی به کاخ ریاست جمهوری، مراسم جشن روز استقلال فنلاند را بر هم می زند و مهمانان برجسته ای گروگان گرفته می شوند. افسر امنیت، مکس تنر، سعی می کند بفهمد چه کسی پشت متزلزل کردن اروپا است.

دانلود انیمیشن The Magic Crystal 2011

بابا نوئل با انجام سحر و جادو می خواهد کودکان و خانوادهایشان را در سرتاسر جهان خوشحال کند اما از نقشه شیطانی”ریبش” و گربه بدجنس او بی خبر است و….

دختری جوان به نام سارا متوجه می‌شود به یک بیماری لاعلاج مبتلا شده است. حال سارا برای کاهش غم و اندوه خانواده‌ خود پس از مرگش، با ساخت یک نمونه شبیه‌سازی شده موافقت می‌کند.

دانلود فیلم Hatching 2022
زیرنویس فارسی

یک ژیمناستیک جوان که ناامیدانه سعی می کند مادر سختگیر خود را راضی کند، تخم مرغی عجیب را کشف می کند. او آن را پنهان می کند و آن را گرم نگه می دارد، اما وقتی موجود داخل آن بیرون می‌آید، آنچه ظاهر می شود همه آنها را شوکه می کند.

دانلود فیلم The Twin 2022
زیرنویس فارسی

راشل و آنتونی پس از حادثه‌ای دردناک که جان یکی از دفرزندان دوقلویشان را گرفت، به همراه پسر بازمانده خود به نقطه‌ای دور افتاده در کشور فنلاند نقل مکان می‌کنند. اما زمانی که راشل متوجه حقیقتی عذاب‌آور درباره پسرش می‌شود، باید با نیروهایی شرور که می‌خواهند پسرش را تحت کنترل خود درآورند، مقابله کند.

دانلود فیلم Tuntematon sotilas 2017

این فیلم برگرفته از رمان پرفروش و معروفی به همین نام است و داستان آن در ژوئن سال 1941 اتفاق می افتد. خوابگاه کارگران یک شرکت مسلسل سازی فنلاندی برای حمله به اتحاد جماهیر شوروی به کار گرفته می شود. گروهی از سربازان از مرز عبور می کنند و وقتی پیشروی شان در مواضع شوروی به شهرهای محلی کشیده می شود، از تاکتیک های پارتیزانی استفاده می کنند.

دانلود انیمیشن Control 2019

داستان این انیمیشن، حول محور اف بی سی، آژانس مخفی دولت امریکا، می گردد. این آژانس وظیفه دارد بر روی پدیده ای که قوانین دنیای واقعیت را نقض می کند، تحقیقات انجام دهد و آن را متوقف کند. جسی فیدن، زنی جوان با گذشته ای پر از ناملایمات، هم اکنون به مدیر این مرکز تبدیل شده است.

دانلود فیلم Jade Warrior 2006

نسل آهنگران جنگجو افرادی قوی و ماهر در حرفه خود هستند.آنها مامور حفاظت از سانر و دستگاه شادی بخش خانوادگی می باشند.گروهی از مبارزان برای تصاحب سانر و اقدام به …

دانلود فیلم Man and a Junior 2019
زیرنویس فارسی

درمورد پدر جوانی به اسم «آنتی» است که پسر بچه بازیگوش و باهوشی دارد. او تصمیم می گیرد سرپرستی یک دختر بچه را نیز قبول کند اما ورود این دختر بچه به زندگی آن ها, با ماجراهای خنده دار بسیاری همراه می شود.

sitemap