دانلود فیلم Bigfoot and the Burtons 2015

پاگنده و خانواده برتون

پسربچه قصه ما که همه او را نادیده می گیرند با پاگنده رابطه عاطفی قوی برقرار می کند و متوجه می شود این میمون انسان گونه در خطر است. حالا او باید جرئت پیدا کند تا در مقابل بزرگ تر از خودش بایستد و این موجود افسانه ای را نجات دهد و آزادش کند.

دانلود فیلم They Who Surround Us 2020

آنهایی که ما را احاطه کردند

کشاورزی اوکراینی ساکن آلبرتا، همسرش را در تصادفی تراژیک از دست می دهد. احساس گناه و وقوع اتفاقاتی غیرمنتظره باعث می شود خاطرات ناخوشایند دوران کودکی اش دوباره زنده شوند و...

بزرگترین طوفان ثبت شده، در راه رسیدن به شهری کوچک است که می تواند خرابی عظیمی به بار آورد. ساکنان این شهر تنها سیزده دقیقه فرصت دارند تا به دنبال عزیزان خود بروند، پناهگاهی پیدا کنند و جان خود را نجات دهند. پس از وقوع فاجعه، چهار خانواده باید تفاوت های خود را کنار بگذارند و برای زنده ماندن به یکدیگر اتکا کنند.

داستان این فیلم، نگاهی نزدیک به ظهور، سقوط و رستگاری خارق العاده مبلغ مذهبی تلویزیونی، «تامی فای باکر» می اندازد.

دانلود فیلم Motherly 2021

مادرانه

کیت (لورا برک) و دخترش بث به تنهایی در یک خانه مزرعه ای منزوی در جنگل زندگی می کنند، اما زمانی که کیت به آرامی شروع به شک می کند که اتفاقی شوم در حال رخ دادن است، غریزه مادرانه او مورد آزمایش قرار می گیرد.

دانلود فیلم Merci Bocuse 2019

خیلی ممنون

یک تیم از سرآشپزهای جوون و جاه طلب با چالش های زندگی روبرو هستن که می تونن در معتبرترین مسابقه آشپزی دنیا رقابت کنن و در ادامه مستند….

دانلود فیلم Clifford the Big Red Dog 2021
زیرنویس فارسی

عشق دختر جوانی به یک توله سگ کوچک به نام کلیفورد باعث رشد این سگ به اندازه ای غول آسا می گردد.

پیپا و توماس به آپارتمان رویایی خود نقل مکان می کنند، اما متوجه می شوند که پنجره‌های آنها مستقیما به آپارتمان روبرو دید دارد.

ماکانی یانگ از هاوایی به شهر آرام نبراسکا نقل مکان کرده است تا با مادربزرگش زندگی کند و دبیرستان را تمام کند، اما با شروع شمارش معکوس برای فارغ التحصیلی، همکلاسی هایش توسط قاتلی که قصد دارد تاریک ترین اسرار آنها را در کل شهر فاش کند، تحت تعقیب قرار می گیرند و ….

sitemap