چیپ و دیل سنجاب، سی سال پس از پایان برنامه تلویزیونی پرطرفدارشان، هم اکنون زندگی های بسیار متفاوتی را سپری می کنند. زمانیکه یکی از عوامل سری اصلی به صورت رازآلودی ناپدید می شود، چیپ و دیل باید برای نجات دوست خود، به یکدیگر بپیوندند.

دانلود انیمیشن CarGo 2017

ماشین مسابقه‌ای به اسم کارگو که علاقه زیادی به خانواده اش دارد و وقتی متوجه می شود پدرش را برای اوراق کردن به جزیره کلانکر برده اند ، برای نجات او به آنجا می رود و در این راه با مشکلات زیادی رو به رو می شود…

دانلود انیمیشن Snoopy Presents: To Mom (and Dad), with Love 2022

دانلود انیمیشن Snoopy Presents: To Mom (and Dad), with Love 2022

اسنوپی تقدیم می کند: با عشق به مادر (و پدر)

داستان دختری به نام پپرمینت پتی است. در حالیکه دوستانش برای جشن گرفتن روز مادر هیجان دارند، این روز برای پپرمینت پتی فقط یادآور این واقعیت است که او بدون مادر، بزرگ شده است.

دانلود انیمیشن  Bubble 2022

حباب های ضد قانون جاذبه مانند باران از آسمان می ریزند و شهر توکیو را از دنیا جدا می کنند. افق آسمان شهر تبدیل به زمین بازی برای جوانانی شده که خانواده های خود را از دست داده اند.

درباره سگ بازیگوشی به همین نام است که با یک مربی سرشناس سگ همراه می شود تا ثابت کند اولین سگ از نژاد گریت دین است که در نمایش معتبر سگ ها، برنده جایزه قهرمانی می شود.

دانلود انیمیشن  Lupin III: Goodbye Partner 2019

درباره ماجراهایی است که باعث می شود «جیگن» به «لوپین» خیانت کرده و به او شلیک کند. چه اتفاقی می افتد که حوادث را به این سمت سوق می هد؟

دانلود انیمیشن  Alice-Miranda Friends Forever 2019

داستان این انیمیشن حول محور ماجراجویی های دختر باهوشی به اسم «آلیس میراندا» می گردد که در آکادمی دخترانه وینچستر فیلد درس می خواند. این آکادمی، مکانی برای شادی و دوستی است اما گاها اتفاقات اسرار آمیزی نیز رخ می دهند که آلیس به همراه دوستانش به حل آن ها می پردازند.

در این مستند، طی سه سفر ماجراجویانه انیمیشنی، به اعماق ذهن انسان نفوذ می کنیم و به بررسی نظریه های روانشناختی که فرهنگ غرب را برای همیشه تغییر داد، می پردازیم. در آخر، جوابی نیز برای این سوال مهم متفکران که «در چه وضعیت های روحی و روانی می توانیم بیشترین شناخت را از خودمان، جهان اطرافمان و جایگاهمان در این جهان پیدا کنیم؟»

در این انیمیشن، جرج واشنگتن با سم آدامز متحد می شود تا بریتانیایی ها را در انقلاب امریکا شکست دهد.

sitemap