دانلود فیلم Fighting for the Motherland 2020

نبرد در راه میهن

داستان این فیلم از این قرار است که در سال 1161، «وانیان لیانگ»، امپراتور سلسله جورچن جین، قصد حمله به سلسله سانگ جنوبی را داشت. به دلیل سیاست های سختگیرانه و بی رحمی جین، مردم دشت مرکزی، زندگی سختی داشتند. «شین کیجی» 21 ساله، همراه با روستاییان برای مبارزه با ارتش جین به پا خاست و سپس به ارتش داوطلبانه با نفوذتری به رهبری «گنگ جینگ» پیوست و پیروزی های پی در پی به دست آورد. اما...

داستان این فیلم که بر اساس کتاب غیر داستانی به همین نام ساخته شده، از این قرار است که مربی فداکار فوتبال دبیرستان، در دوران رکود بزرگ، تیمی متشکل از یتیمان را تا مسابقات قهرمانی ایالتی هدایت می کند و الهام بخش ملت دل شکسته می شود..

درباره وکیلیست که در شهر واشنگتن دی سی، در تلاش برای غلبه با بدبینی و شکاکیت و مبارزه علیه بوروکراسی و سیاست گذاری ها برای کمک به قربانیان حادثه یازده سپتامبر است.

دانلود فیلم Shikara 2020

شیکارا داستان مقاومت در برابر موانع غیر قابل عبور است. و داستان اتش عشقی است که با 30 سال تبعید خاموش نمی شود. یک داستان عاشقانه بی انتها در بدترین زمان ها.

داستان این فیلم از این قرار است که «آوی» عضو یک باشگاه فوق برنامه در مدرسه است و تیراندازی با کمان انجام می دهد. همه چیز خوب پیش می رود تا زمانی که رعد و برقی به محوطه برخورد کند و باعث می شود که آن ها به دوره دیگری منتقل شوند، دوره ای که سامورایی ها در ژاپن جولان می دهند. دانش آموزان نه تنها گرفتار یک تناقض هستند، بلکه در بحبوحه یک نبرد تاریخی قرار می گیرند...

دانلود فیلم Türkler Geliyor: Adaletin Kilici 2019

سلطان محمد دوم (فاتح) قسطنطنیه را فتح کرده، و در قرن پانزدهم به سمت اروپا حرکت می کند. عزم سلطان محمد برای گسترش اسلام در اروپا بوسیله ی فرهنگ خارق العاده ی مسلمانان در آن زمان قابل ملاحظه است.

داستان این فیلم، الهام گرفته از رویدادهای واقعی در بهار سال 1944 است؛ زمانی که نازی ها در روز تولد آدولف هیتلر، مسابقه فوتبالی میان یک تیم از زندانیان اردوگاه و یک تیم نازی برگزار کردند. مسابقه ای حیاتی برای زندانیان مصمم به پیروزی ... به هر قیمتی!

داستان این فیلم از آنجایی آغاز می شود که «کایل وگر» 13 ساله، چمدان قفل دار پدر بزرگش «باد» را که مربوط به زمان جنگ جهانی دوم است، پیدا می کند و به خواسته دیگران مبنی بر پس دادن آن، توجهی نمی کند. باد با او معامله ای انجام می دهد: اینکه کایل می تواند 3 تا از یادگاری ها را انتخاب کرده و باد باید ماجراهای مربوط به آن را تعریف کند. «روز یادبود» نه تنها ما را به سفری به گذشته پیچیده جنگ در زمان باد، بلکه به آینده جنگ در دوران کایل نیز می کشاند.

sitemap