دانلود فیلم Zombie Ninjas vs Black Ops 2015

نینجا زامبی ها و عملیات سیاه

ارتشی از نینجاهای زامبی که به طور تصادفی توسط دانشمندی که در یک کمپانی اسلحه سازی مشغول به کار است، به وجود آمده اند، هم اکنون به تهدیدی برای شهر تبدیل شده اند و تیمی زبده از نیروهای سیاه پوش باید در مقابل آن ها برای نجات خود و حفاظت از شهر بجنگند.

این فیلم در باره یک گوینده بانکی است که کشف می کند که او یک NPC واقعی است (مفهوم NPC در گیمینگ به کارکتر های یک بازی که توسط کامپیوتر (هوش مصنوعی) هدایت میشه را میگوینند که مخفف کلمه non-player character هست و از لحاظ معنایی مترادف کلمه بات (bot) هست ) که درون یک بازی ویدیویی خشن و بی رحمانه است...

در میان پاندمی جهانی یک بیماری که باعث ایجاد فراموشی ناگهانی می شود، آریس مردی میانسال، خود را در مرکزی برای نگهداری بیماران بی نام و نشان در حال بهبودی می یابد که به آن ها کمک می شود تا هویت جدیدی برای خود بسازند.

دانلود فیلم The Time Machine 2002

درباره مخترعی در قرن 19ام است که به امید تغییر اتفاقات گذشته، به 800000 سال به آینده سفر می کند؛ جایی که می بیند بشریت به دو نژاد جنگ طلب تقسیم شده اند...

داستان این فیلم در آینده ای نزدیک روایت می شود؛ زمانیکه دیوید کارمایکل، کارآگاهی خصوصی، توسط مارلون وید، تاجری با شخصیتی عجیب استخدام می شود تا به جستجوی دختر گمشده اش برود. دیوید با همکاری جین، هوش مصنوعی پیشرفته ای تلاش می کنند تا به حل این معما بپردازند.

داستان این فیلم از این قرار است که گروهی از فضانوردانی که در خلأ تسخیر کننده فضا زندگی می کنند، سعی دارند تا در پی خطر انقراض بشریت در روی زمین، مکان جدیدی برای زندگی پیدا نمایند...

دانلود فیلم Reminiscence 2021
زیرنویس فارسی

درباره نیک بنیستر، کارآگاه خصوصی ذهن است که در دنیای فریبنده گذشته کند و کاو می کند. اما زمانیکه مشتری جدیدش به نام می از راه می رسد، زندگی اش تغییر می کند. پس از مدتی می ناپدید می شود و نیک مصمم است تا با تمام وجود بجنگد و حقیقت پشت ماجرای ناپدیدی او را کشف کند.

داستان این فیلم از این قرار است که سه شخصیت مرموز از بیابان موهاوی راهی لس آنجلس می شوند و در بین راه چندین قتل مرتکب می شوند. در این میان یک افسر بازنشسته ارتش به همراه یک کارآگاه لس آنجلسی، برای خنثی کردن نقشه آن ها وارد عمل می شوند…

دانلود فیلم Marvels Avengers 2020

این انیمیشن، بازسازی سینمایی بازی «انتقام جویان مارول» کنسول پی اس 5 است و تمام کات سین ها نیز در این انیمیشن جمع آوری شده اند. زمانیکه کامالا خان به رازی درباره کپ پی می برد، نقشه ای طرح می ریزد تا بر اساس آن انتقام جویان را دور هم جمع کند و جلوی سازمان «ماشین های ایده پیشرفته» را از نابودی فرا انسان ها بگیرند.

در حالیکه دنیا با چالش پاندمی بزرگی مواجه است، وجود بادهای سرد ورتکس قطبی، کره زمین را با یخ زدگی تهدید می کند. زماینکه کشف می شود که برای نجات از سرما باید فردی به منطقه ای در نزدیکی مدار استوا برود، ویروس شناسی با در دست داشتن تنها داروی بیماری، باید در عرض 24 ساعت خود را به آن منطقه برساند تا بتواند بشریت را نجات دهد.

sitemap