این مستند دیدنی نگاهی به سفر پیچیده ای که منجر به ظهور بروس لی به عنوان یک نماد شد انداخته و سعی میکند با ترسیم مبارزات او و همچنین نشان دادن مصاحبه ها و نوشته های بروسلی، سوالات مربوط به هویت وی را به درستی پاسخ دهد.

دیوید اتنبرو نگاه دقیقی به حقایق پیرامون تغییرات آب و هوایی در جهان امروزی می‌اندازد و به جزئیات خطراتی که در حال حاضر با آن‌ها دست و پنجه نرم می‌کنیم و تهدیدات آتی، و همچنین احتمالات پیشگیری و سیاست افراطی را توضیح می‌دهد.

در این مستند، طی سه سفر ماجراجویانه انیمیشنی، به اعماق ذهن انسان نفوذ می کنیم و به بررسی نظریه های روانشناختی که فرهنگ غرب را برای همیشه تغییر داد، می پردازیم. در آخر، جوابی نیز برای این سوال مهم متفکران که «در چه وضعیت های روحی و روانی می توانیم بیشترین شناخت را از خودمان، جهان اطرافمان و جایگاهمان در این جهان پیدا کنیم؟»

موضوع این مستند حول مسائل مختلفی از جمله انواع آلودگی ها، افزایش جمعیت، تغییرات آب و هوایی می گردد و به ما نشان می دهد که چگونه می توانیم با استفاده از ایده ها و ابتکارات و ابداعات «نیکولا تسلا»، زندگی بهتری را برای خودمان رقم بزنیم و با در نظر گرفتن میراثش، جهانی پیشرفته تر برای خودمان و آیندگانمان بسازیم.

دانلود مستند Lionel Messi: The Greatest 2020

لیونل مسی: بهترین بازیکن جهان

این مستند جذاب، درباره اسطوره بی بدیل دنیای فوتبال، «لیونل مسی» است که با داشتن رکورد 6 توپ طلا، بارها و بارها ثابت کرده که بهترین بازیکن تاریخ جهان است. این نابغه که برنده بیشترین جوایز و دارنده بالاترین امتیازها در لالیگاست، در 32 سالگی هنوز هم در تیم بارسلونا، در بالاترین سطح کلاس جهانی بازی می کند. با این اعجوبه آرژانتینی هم سفر می شویم و شاهد خواهیم بود که چگونه به بزرگترین بازیکن تاریخ جهان تبدیل شده است.

این مستند در جستجوی فهم اسرارآمیزترین پدیده جهان هستی یعنی سیاه چاله ها می رود. دانشمندانی همچون استیون هاوکینگ و شپرد دلمن نیز در این مستند حضور دارند. در مرز هر آنچه که می دانیم، خواهیم دید که چگونه تلسکوپ «افق رویداد» رصدخانه های سرتاسر دنیا را به هم متصل می کند که در نتیجه اولین تصویر تاریخ از یک سیاه چاله را به دنیا ارائه کرد. تصویری که توسط میلیاردها نفر در آوریل سال 2019 دیده شد.

داستان مادری را روایت می‌کند که خاطرات دوران جوانی‌اش او را آماده می‌کند تا مادری را در دنیای چالش‌برانگیزی که امروزه خرس‌های قطبی با آن روبرو هستند، هدایت کند.

دانلود فیلم Dinosaurs The Final Day With David Attenborough 2022

دایناسورها: روز نهایی

داستان این مستند درباره دیوید اتنبرو روایت کننده این مستند برجسته است که جزئیات بی‌سابقه‌ای از واپسین روزهای دنیای از دست رفته دایناسورها را به تصویر می‌کشد. در این میان رابرت دی پالما به عنوان یک باستان شناس، با جستجو در تپه‌های داکوتای شمالی، به کشفی باورنکردنی در قبرستانی مربوط به ماقبل تاریخ به نام تانیس دست پیدا می‌کند. در حالی که دی پالما به دنبال شواهدی است که می‌تواند روزهای پایانی دایناسورها را به وضوح نشان دهد، دیوید اتنبرو با کمک پیشرفته‌ترین جلوه‌های ویژه، در زمان به دوران کرتاسه سفر می‌کند تا شاهد موجوداتی باشد که در اواخر عصر دایناسورها در تانیس زندگی می‌کردند.

براساس مستند سال ۲۰۱۸ که ادامه سفر ۱۰ ساله جان و مالی چستر در تبدیل زمین خود به یک مزرعه کار را دنبال می‌کند.

sitemap