فیلم 8 مایل با بازی امینم در پاییز ۱۹۹۶ در شهر دیترویت جریان دارد، جایی که جیمی اسمیت مقلب به بی ربیت، جوانی ناراضی از خانواده ای فقیر، با بسیاری از مشکلات است. او به همراه مادر دائم الخمر خود و خواهر کوچکش و در یک تریلر در انتهای جاده مایل هشت زندگی می کنند. او که توسط دوستان خودش درباره موزیک رپ مورد تشویق و حمایت قرار گرفته، تصمیم می گیرد در یک رقابت در یک کلوپی شرکت کند....

دانلود فیلم Some Like It Hot 1959
زیرنویس فارسی

جو و جری دو نوازنده هستند که به تازگی شغل شان را از دست داده اند و وضع مالی شان بسیار خراب است. انها شاهد یک قتل توسط مافیا بوده اند و اکنون مورد تعقیب آنهایند. جو و جری در قالب لباس مبدل زنانه به گروهی از نوازندگان زن می پیوندد و به کالیفرنیا می روند، جائیکه خود را «دفنی» و «جوزفین» می نامند.

دانلود فیلم Boychoir 2014

پسر جوانی پس از مرگ مادرش، تنها سرپرست او، به خاطر صدای فوق العاده اش به یک مدرسه کُر فرستاده می شود که اعتبار و آوازه درخشانی دارد. اما برایش دشوار است که خودش را با فرهنگ مدرسه تطبیق دهد.

تعدادی خواننده زن ایرانی قصد دارند بعد از مدت ها در یک کافی شاپ در تهران وارد یک رقابت غیر رسمی شوند. مهلا باردار به همراه سایر اعضای بندر بند، همسرش و یکی از نزدیکترین دوستانشان، سفر خود را از یک استان جنوبی به تهران آغاز می کند درست زمانی که همه داشته های خود را در سیل از دست داده اند. آنها هنوز امیدهای خود را زنده نگه می دارند، با این حال هر راهی که می روند به یک بن بست در سرزمین سیل زده منجر می شود... .

دانلود فیلم The Pianist 2002
زیرنویس فارسی

در طول روزهایی که شهر ورشو پایتخت لهستان به اشغال نیروهای آلمان نازی درآمده و محله‌های یهودی‌نشین یکی پس از دیگری تخریب می‌شوند، یک موسیقی‌دان یهودی برای حفظ جان خود دست به هرکاری می‌زند

یک سوپراستار پاپ لحظاتی قبل از عروسی‌اش در باغ مدیسون اسکوئر توسط نامزدش که یک ستاره راک است رها می‌شود ، در عوض او با مردی که به صورت تصادفی از بین مردم انتخاب کرده ازدواج می‌کند و…

«برای لوسیو»، ادای دینی به خواننده ایتالیایی لوسیو دالا است. آهنگ های او به اقشار ضعیف و نادیده گرفته شده جامعه ایتالیا در زمانه تغییرات سیاسی و فرهنگی اختصاص داشت. این فیلم با همراه کردن موسیقی دالا با توصیفات اشخاص مختلف و ویدئوهای آرشیوی، مسیر تاریخی ایتالیا را در گذر از وقایع تراژیک به شکوفایی اقتصادی به تصویر می کشد.

دانلود فیلم Nobody Knows I’m Here 2020

هیچکس نمی داند من اینجا هستم

داستان این فیلم زندگی مردی به نام میمو را روایت می کند که در مزرعه ای زندگی می کند و صدای خوبی دارد. یک روز که در حال آواز خواندن است شخصی صدای او را می شنود.

یک خواننده ی معروف اوپرا زمانی که دعوت می‎شود تا برای یک کارخانه‎ دار ثروتمند به نام کاتسومی آهنگی اجرا کند ، او به همراه تمامی مهمانان توسط گروهی ناشناس گروگان گرفته می‎شوند و…

صحنه کنسرت در این فیلم صحنه ایست واقعی با تماشاگران واقعی. این فیلم داستان واقعی زندگی ستاره موسیقی مسیحی به نام جرمی کمپ است که متوجه می شود نامزدش دچار یک بیماری شده و ممکن است اتفاق ناگواری رخ دهد، اما امیدش را از دست نمی دهد.

sitemap