این فیلم بر اساس زندگی ویجی بارس، یک معلم ورزش بازنشسته است که یک باشگاه غیردولتی به نام فوتبال زاغه را تاسیس کرد. او توانست بچه های خیابانی را با دور نگه داشتن آنها از مواد مخدر و جرم و جنایت و با تبدیل آنها به فوتبالیست و ساختن یک تیم کامل، احیا کند...

دانلود مستند Lionel Messi: The Greatest 2020

لیونل مسی: بهترین بازیکن جهان

این مستند جذاب، درباره اسطوره بی بدیل دنیای فوتبال، «لیونل مسی» است که با داشتن رکورد 6 توپ طلا، بارها و بارها ثابت کرده که بهترین بازیکن تاریخ جهان است. این نابغه که برنده بیشترین جوایز و دارنده بالاترین امتیازها در لالیگاست، در 32 سالگی هنوز هم در تیم بارسلونا، در بالاترین سطح کلاس جهانی بازی می کند. با این اعجوبه آرژانتینی هم سفر می شویم و شاهد خواهیم بود که چگونه به بزرگترین بازیکن تاریخ جهان تبدیل شده است.

زندگی یک بوکسور که از سنین پایین به این ورزش علاقه داشته و در تلاش برای تحقق رویاهای خود بوده ، به طور ناگهانی دچار تغییرات و مشکلات زیادی می شود

دانلود فیلم Bleed for This 2016

قهرمان بوکس جهان، وینی پازینزا، تصادف وحشتناکی می کند و تا مرز فلج شدن پیش می رود. اما وینی که مصمم است دوباره وارد عرصه نبرد شود، کوین را استخدام می کند تا به او آموزش دهد و یک بار دیگر بتواند به رینگ بوکس برگردد.

وقتی بازیکنان اصلی تیم نگهبانان واشنگتن در لیگ حرفه ای ملی فوتبال آمریکا دست به اعتصاب می زنند، صاحب تیم با مربی سابق لیگ تماس می گیرد و از او که بازنشسته شده می خواهد هدایت این تیم کور و کچل را که از بازیکنان تعویضی تشکیل شده تا پایان بازی های فصل به عهده بگیرد.

این فیلم، پنجمین قسمت از سری مستند ناگفته هاست. «ناگفته ها: نقطه شکست»، مبارزه ستاره تنیس، ماردی فیش، با اضطراب و مشکلات سلامت روان را روایت می کند.

زمانی که نوجوانی دوست هایش را در یک تصادف از دست می دهد، تنها راه برای به یاد آوردن یاد و خاطراتِ آن ها را در دویدن می بیند و…

مستندی که مسیر حرفه‌ای وین رونی بزرگ فوتبال انگلیس را دنبال می کند. از اولین بازی حرفه‌ای او در سن 16 سالگی تا تبدیل شدن به بهترین گل‌زن منچستریونایتد و انگلیس.

درباره مربی جدید تیم فوتبال دانشگاه مارشال و بازیکنانش است که پس از آنکه سانحه سقوط هواپیما جان تعدادی از بازیکنان و هواداران این تیم را می گیرد، سعی دارند تمرینات فوتبالی خود را سرپا نگه دارند.

sitemap