داستان این فیلم قابل ستایش، خوش ساخت و ساختارمند، در غرب وحشی 1870 می گذرد که مرد ثروتمندی به نام «ساموئل آلاباستر»، با هدف ازدواج با دختر مورد علاقه اش، «پنه لوپه»، می خواهد که مرزهای جسارت در سنت های آمریکایی را جا به جا کند. اما با سفر گروهش به غرب، خیانتی روی می دهد که روابط بین اعضای گروه را تیره و تار می کند.

زمانی که قتل و طرح شکنجه وحشتناک یک غریبه دیوارهای یک شهر بیابانی خواب آلود را می لرزاند، یک پلیس کهنه کار فرصتی برای اثبات خود می بیند.

پس از جنگ داخلی آمریکا، یکی از سربازان که تصور می شد جان خودش را از دست داده باز می گردد و متوجه می شود فرزندانش به اشتباه، با قطار یتیمان به جای دیگری انتقال یافته اند. این فیلم، قصه مردمی است که برای مصلحت عموم با هم متحد می شوند، و قصه کودکانی که چاره ای ندارند جز اینکه خیلی سریع بزرگ شوند.

دانلود فیلم For a Few Dollars More 1965
زیرنویس فارسی

دو شکارچی جایزه با نیت یکسان برای ردیابی یک قانون شکن مکزیکی فراری با هم متحد می شوند.

کلارک و الن، زن و شوهری عاشقند که فرزندی دارند و در حال تلاش برای نگهداری از یک قطعه زمین هستند. اما الن بیمار می شود و از دنیا می رود و هم اکنون کلارک با بزرگ کردن دخترش به تنهایی دست و پنجه نرم می کند.

کانزاس, بیلی جوان را از تیراندازی بازی با ورق نجات می دهد. بیلی از کانزاس برای محافظت از خانواده اش در برابر قانون شکنی تورن ادکینز کمک می خواهد که به تازگی مادر بیلی کارول را ربوده است. همانطور که رد و بیلی برای نجات کارول سوار می شوند با لسلی زیبا و سرسخت برخورد می کنند که توانسته از دست مردان تورن فرار کند. این سه نفر برای متوقف کردن عروسی تورن با کارول با اسلحه های آتشین با هم رقابت می کنند اما آیا او می خواهد نجات پیدا کند؟

آیزاک لمی، تبهکاری قاتل، پی به وجود پیشگویی ای درباره خودش می برد؛ یکی از فرزندانش قصد دارد او را به قتل برساند. برای جلوگیری از به وقوع پیوستن پیشگویی، او به دنبال فرزندان خود از جمله «کل» که برای مدت ها او را ندیده، می رود. درحالیکه کلانتر سولومون در تعقیب اوست، آیزاک باید راهی پیدا کند و جلوی محقق شدن پیشگویی را بگیرد.

این فیلم خوش بافت با داستانی فوق العاده و جذاب که براساس رمانی به همین نام نوشته «توماس ساویج» ساخته شده، درباره دامدار با جذبه و با اقتداری به نام «فیل بوربانک» است که ترس و وحشت را در بین اطرافیانش القا می کند؛ هنگامی که برادرش فرزند و همسر جدیدش را به خانه فیل می آورد، او آن ها را عذاب می دهد؛ تا اینکه ناگهان بوربانک احساس عشق و عاطفه عجیبی می کند!

هنگامی که هنری پیشنهاد ازدواج می دهد، به نظر می رسد که ربکا به پایان افسانه خود می رسد تا زمانی که دخترش بازدیدکننده ای از گذشته خود را به مزرعه ای دعوت کند که پترسون ها و لندزبورگ ها را برای همیشه تغییر خواهد داد.

sitemap