دانلود انیمیشن Summer Ghost 2021
زیرنویس فارسی

سه دانش آموز دبیرستانی که از طریق اینترنت با هم آشنا شده اند، برنامه ای می چینند تا روح تابستانی را ملاقات کنند: روح زن جوانی که با آغاز آتش بازی ظاهر می شود.

دانلود انیمیشن 22 vs. Earth 2021

پیش از رویدادهای روح پیکسار (2020)، 22 از رفتن به زمین امتناع می‌کند و گروهی متشکل از پنج روح جدید دیگر را برای شورش به خدمت می‌گیرد.

داستان این فیلم درباره راکون جوانی است که کنجکاوی بر او غلبه می کند و والد مستاصل او سعی دارد کاری کند هردوی آن ها در امنیت باشند

در «هالووین فوق العاده شارک داگ»، مکس و شارک داگ با گوش دادن به افسانه «مه ترسناک» آماده هالووین می شوند. آن ها باید حواسشان را جمع کنند که یک هیولای دریایی مهمانی شان را خراب نکند.

«ماسه های مابین» درباره زنی است که با کسی که دوستش دارد مکالمه ای تلفنی دارد که به مرور مکالمه شان بدتر می شود، چرا که او متوجه می شود ممکن است دنیای اطرافش واقعی نباشد.

درباره دو مامور آمریکایی است که برای برگرداندن تراشه های ارتش حاوی محتوای فوق سری استخدام شده اند. وقتی ناگهان سروکله یک زندانی سیاسی پیدا می شود، نقشه آن ها به هم می ریزد.

دانلود انیمیشن Spirit Riding Free: Spirit of Christmas 2019

دانلود انیمیشن Spirit Riding Free: Spirit of Christmas 2019

اسپریت سوارکار اسب آزاد: روح کریسمس

لاکی و دوستانش ماجراجویی ای را در شب کریسمس آغاز می کنند و راهی شهر می شوند تا هدیه ای فوق العاده پیدا کنند. اما سقوط بهمن باعث می شود بازگشتشان به میرادرو برای شرکت در جشن های کریسمس با مشکل مواجه شود و نقشه هایشان را خراب کند.

دانلود انیمیشن The Three Fools 1970

11 داستان طنز کوتاه درباره ماجراهای شگفت انگیز سه احمق که توسط کاریکاتوریست بلغاری دونیو دونو ساخته و کارگردانی شده است. اولین قسمت در سال 1970 و آخرین قسمت در سال 1990 منتشر شد.

sitemap