شوهر فهریجه از زمان جنگ در کوزوو مفقود شده است. او کسب و کار کوچک خود را راه اندازی می کند تا زندگی فرزندانش را تامین کند، اما در حالی که با جامعه مردسالارانه ای که از او حمایت نمی کند مبارزه می کند، با تصمیمی حیاتی روبرو می شود.

دانلود فیلم Dead Man Down 2013

در شهر نیویورک جرم و جنایت به اوج خود رسیده است و مردی برای نجات مردم دست به مجازات تبهکاران میزند …

دانلود فیلم Taken 2008

دختر 17 ساله یکی از مامورین سابق CIA, در سفری که به پاریس داشته, توسط عده ای دزدیده می شود و حال او با تکیه بر استعداد ها و مهارت هایی که دارد در اروپا به دنبال دخترش می گردد.

دانلود فیلم Wag the Dog 1997

کمی مانده به شروع انتخابات یک دکتر و یک تهیه کننده هالیود جنگی ساختگی را برای پوشش رسوایی جنسی یک کاندید ریاست جمهوری به راه می اندازند…

دانلود فیلم The Ipcress File 1965

گروهی از دانشمندان خبره دزدیده می شوند و تنها چند روز بعد آزاد می شوند. ولی متاسفانه, همه آنها را شستشوی مغزی داده ان و دیگر به هیچ کاری نمی آیند. بریتانیایی ها مامورشان, هری پالمر (Harry Palmer), را برای بررسی موضوع مربوطه اجیر می کنند. پالمر به دلیل گذشته ای که داشته از این انتخاب متعجب است ولی عقیده دارد که …..

دانلود فیلم Inside Man 2006

دالتن راسل, یک سارق بانک نامتعارف است و به سبب رو دست زدن و یک گام جلو بودن از نیروهای پلیس, تمامی تلاش های کارآگاه خونسرد پلیس, کیت فریزررا با شکست روبه رو کرده است. تا این که رئیس بانک از مادلین وایت یک میانجی گر سرشناس, درخواست می کند برای حل مشکل و پایان دادن به گروگان گیری در بانک, کمکش کند…

sitemap