دانلود فیلم Stuck Together 2021

گرفتار هم شدن

زمانیکه پاریس در طول پاندمی، قرنطینه می شود، ساکنان یک ساختمان با شخصیت هایی عجیب، باید خود را با سبک زندگی ای جدید تطبیق دهند و تلاش کنند با یکدیگر کنار بیایند.

دانلود فیلم 7 Prisioneiros 2021

هفت زندانی

ماتئوس هجده ساله، برای فراهم کردن زندگی ای بهتر برای خانواده اش، شغلی در یک محل دفن زباله در سائو پائولوی برزیل پیدا می کند و سپس درگیر دنیای پرخطر قاچاق انسان می شود.

دانلود فیلم Father There Is Only One 2019

تنها یک پدر

پس از آنکه همسر پدر خانواده او را در یک هفتۀ تعطیل با پنج فرزندشان تنها می گذارد، او متوجه می شود نگهداری از پنج بچه چقدر سخت است.

دانلود فیلم A todo tren! Destino Asturias 2021

یک قطار شلوغ به مقصد آستوریاس

ریکاردو والدی است که انتخاب شده است تا بچه ها را با قطار به اردو ببرد. در یک ایستگاه، ریکاردو و مادربزرگ فلیپه از قطار پیاده می شوند تا سیگار بکشند و قطار ایستگاه را ترک می کند: با بچه ها و بدون بزرگ ترها و این آغاز یک تعقیب خنده دار است.

دانلود فیلم Fever Dream 2021

خواب رویایی

این فیلم روایتگر داستانی جذاب از آدم‌های مصیبت دیده، فاجعه‌های رو به رشد محیطی و معنوی و روابطی‌ست که والدین را به فرزند وابسته می‌کند.

دانلود انیمیشن Dogtanian and the Three Muskehounds 2021

دانلود انیمیشن Dogtanian and the Three Muskehounds 2021

داگتانیان و سه شمشیردار

داستان دوگتانیان، شمشیر زن جوانی که رویای پیوستن به ماسکهاوندهای افسانه ای را دارد. پس از اثبات مهارت های خود و جلب اعتماد آنها، او و ماسکهاوندها باید از شاه در برابر نقشه مخفی کاردینال ریشلیو برای بدست آوردن قدرت محافظت کنند.

دانلود فیلم Spy Kids 2001

داستان این فیلم درباره دو کودک است که با استفاده از گجت هایی پیشرفته، پس از آنکه پدر و مادرشان توسط دشمنی شرور ربوده می شوند، تلاش می کنند آنها را نجات دهند.

دانلود فیلم Merci Bocuse 2019

خیلی ممنون

یک تیم از سرآشپزهای جوون و جاه طلب با چالش های زندگی روبرو هستن که می تونن در معتبرترین مسابقه آشپزی دنیا رقابت کنن و در ادامه مستند….

دانلود فیلم South of Heaven 2021
زیرنویس فارسی

فردی به جرم سرقت مسلحانه در زندان می باشد و به صورت مشروط آزاد می شود او پس از آزادی ، عهد می کند که آنی، عشق دوران کودکی اش، که در حال مرگ بر اثر سرطان می باشد، بهترین سال زندگی‌اش را فراهم کند و…

دانلود انیمیشن The Addams Family 2 2021
زیرنویس فارسی

در قسمت دوم خانواده آدامز خواهید دید مورتیسیا و گومز از اینکه فرزندانشان در حال بزرگ شدن هستند و زمان کمتری را با آن‌ها سپری میکنند، ناراحت هستند. اکنون مورتیسیا و گومز برای احیای روابط خانوادگی خود تصمیم میگیرند در روز چهارشنبه پاگسلی، عمو فستر و سایر دوستانشان را به اردوگاه روح زده خود دعوت کرده تا برای گذراندن آخرین تعطیلات خانوادگی، راهی سفر شوند؛ اما شروع این سفر، ماجراجویی‌های فراوانی را در سراسر آمریکا برای آن‌ها رقم زده و...

sitemap