حمله ای تروریستی به کاخ ریاست جمهوری، مراسم جشن روز استقلال فنلاند را بر هم می زند و مهمانان برجسته ای گروگان گرفته می شوند. افسر امنیت، مکس تنر، سعی می کند بفهمد چه کسی پشت متزلزل کردن اروپا است.

دانلود فیلم Hatching 2022
زیرنویس فارسی

یک ژیمناستیک جوان که ناامیدانه سعی می کند مادر سختگیر خود را راضی کند، تخم مرغی عجیب را کشف می کند. او آن را پنهان می کند و آن را گرم نگه می دارد، اما وقتی موجود داخل آن بیرون می‌آید، آنچه ظاهر می شود همه آنها را شوکه می کند.

دانلود فیلم Tuntematon sotilas 2017

این فیلم برگرفته از رمان پرفروش و معروفی به همین نام است و داستان آن در ژوئن سال 1941 اتفاق می افتد. خوابگاه کارگران یک شرکت مسلسل سازی فنلاندی برای حمله به اتحاد جماهیر شوروی به کار گرفته می شود. گروهی از سربازان از مرز عبور می کنند و وقتی پیشروی شان در مواضع شوروی به شهرهای محلی کشیده می شود، از تاکتیک های پارتیزانی استفاده می کنند.

دانلود فیلم Blade Runner 2049 2017

این فیلم با داستانی جذاب و سرگرم کننده، درباره یک بلید رانر جوان به نام «کی» است که کشف راز قدیمی و مدفون شده ای، او را به سمت پیدا کردن بلید رانر قبلی به نام «ریک دکارت» هدایت می کند که به مدت 30 سال است که از ناپدید شدنش می گذرد.

دانلود فیلم Da 5 Bloods 2020

داستان درباره چهار کهنه سرباز آفریقایی-آمریکایی است که به ویتنام باز می گردند و به جستجوی بقایای رهبر سقوط کرده و ثروت او می پردازند.

مردی با گذشته ی مرموز برای فرار از جهنم شخصیش از کشور خارج می شود اما به جایی بسیار بدتری می رود و …

درباره لنس, یک مجرم سابقه دار است که در گذشته ارتباطی با مافیای روسیه داشته است. بعد از پانزده سال در زندان بودن, او می خواهد زندگی آرامی داشته باشد. اما زندگی آرام او توسط مافیای روسیه که او را برای انجام ماموریتی استخدام می کنند از بین می رود …

دانلود فیلم Evil 2003

اریک پونته پس از آنکه خشم و عصبانیت حاصل از خشونت های ناپدری اش را بر سر یکی از دانش آموزان خالی می کند از دبیرستان اخراج می شود و امکان تحصیل در تمام دبیرستان های دولتی سوئد را از دست می دهد. مادر اریک که نمی تواند نسبت به این قضیه بی تفاوت باشد…

دانلود فیلم Jade Warrior 2006

نسل آهنگران جنگجو افرادی قوی و ماهر در حرفه خود هستند.آنها مامور حفاظت از سانر و دستگاه شادی بخش خانوادگی می باشند.گروهی از مبارزان برای تصاحب سانر و اقدام به …

sitemap