دانلود فیلم Easy Street 1917

افراد شهربانی قادر به کنترل نظم در خیابان نیستند و چارلی چاپلین در نقش ولگرد کوچک خود, (به طوری ناخواسته) پایش به میدان کشیده می شود و خیابان را از وجود قلدرها پاک می کند, به فقیران کمک می کند و زنی را از دست دیوانه ای نجات می دهد.

دانلود فیلم Grandma’s Boy 1922

هارولد پسر دست و پاچلفتی است که همیشه تحت حمایت مادربزرگش است. او قادر نیست که بر بزدلی اش غلبه کند تا اینکه روزی مادربزرگش به او می گوید که ….

دانلود فیلم Ask Father 1919

زوج جوانی تصمیم به ازدواج می گیرند اما هارولد نمی تواند موافقت پدر دختر مورد علاقه اش را بدست بیاورد, هربار که هارولد می رود….

دانلود فیلم The Kid 1921

فیلم پسر بچه شاهکار صامت چارلی چاپلین داستان مادر تنهایی است که توان مراقبت از کودک تازه به دنیا آمده اش را ندارد وی را داخل اتومبیل خانواده ثروتمندی می گذارد اما دو سارق اتومبیل را به سرقت می برند و وقتی متوجه کودک می شوند وی را در خرابه ای رها می کنند. ولگردی او را پیدا می کند.

دانلود فیلم The Freshman 1925

دانشجوی تازه وارد کالج Nerdy برای مورد توجه قرار گرفتن و محبوب شدن در میان سایرین حاضر است دست به هر کاری بزند….

دانلود فیلم Pay Day 1922

چارلی یک بنای خبره است. از آن آدم هایی که هم در محل کار و هم بعد از کار و در بارها خوش می گذرانند. وقتی به خانه باز می گردد, همسرش عادت دارد دستمزد چارلی را دور از چشم او و از کلاه او بردارد. ولی چارلی هم که برای خوش گذرانی هایش به پول نیاز دارد, از کیف زنش پول کش میرود. شبی, وقتی چارلی با حالی ناخوش به خانه بر می گردد, همسرش با وردنه ای آماده و منتظر چارلی است …

دانلود فیلم The Kid Brother 1927

معروف ترین خانواده ی دهکده , Hickoryها یعنی کلانتر جیم و پسرانش لئو و الین و کوچکترین پسرش هارولد هستند…

sitemap