دانلود انیمیشن Sonic X 2003

یک اشکال جزئی موجب هرج و مرج می شود و سونیک (Sonic) خارپشت را به زمین میفرستند. اینجاست که سونیک، Chris Thorndyke را ملاقات میکند، کسی که ایدز را در الماس جمع آوری میکند. اگر آنها بتوانند او را شکست دهند، آن وقت سونیک و دوستانش میتوانند به خانه بروند.

دانلود انیمیشن Rudolf the Black Cat 2016

رودولف گربه‌ای سیاه رنگ، به طور ناگهانی از استادش جدا میشود و با کامیونی به شهر توکیو برده میشود. در آنجا او با گربه ای قدرتمند روبرو میشود که همه از او می‌ترسند. “رودولف” که دیگر امیدی به بازگشت ندارد، زندگی جدیدی را با این گربه خشن شروع میکند و…

دانلود فیلم 13 Assassins 2010

در سال ۱۸۴۴ در ژاپن فئودال (دایمیو) ناریتسوگو ماتسودایرای ظالم صلح و آرامش را به خطر انداخته‌است. ناریتسوگو از لحاظ سیاسی در حال قدرتمند شدن است و دارد به نابرادری اش که یک شوگون است نزدیک می‌شود.

دانلود انیمیشن  Bubble 2022

حباب های ضد قانون جاذبه مانند باران از آسمان می ریزند و شهر توکیو را از دنیا جدا می کنند. افق آسمان شهر تبدیل به زمین بازی برای جوانانی شده که خانواده های خود را از دست داده اند.

دانلود انیمیشن  Lupin III: Goodbye Partner 2019

درباره ماجراهایی است که باعث می شود «جیگن» به «لوپین» خیانت کرده و به او شلیک کند. چه اتفاقی می افتد که حوادث را به این سمت سوق می هد؟

داستان این فیلم که بر گرفته از یک رمان پر فروش بین المللی به همین نام است؛ روایت گر زندگی زن جوانی می باشد که پس از اتمام جنگ جهانی دوم به مالزی می رود و به دنبال تشکیل یک زندگی آرام است. او که علاقه زیادی به باغبانی دارد، با یک مرد ژاپنی مرموز که همانند او عاشق باغبانیست، آشنا می شود.

دانلود انیمیشن Summer Ghost 2021
زیرنویس فارسی

سه دانش آموز دبیرستانی که از طریق اینترنت با هم آشنا شده اند، برنامه ای می چینند تا روح تابستانی را ملاقات کنند: روح زن جوانی که با آغاز آتش بازی ظاهر می شود.

دانلود فیلم Ikiru 1952
زیرنویس فارسی

فیلم زیستن یا ایکیرو از معروفترین کارهای آکیرا کوروساوا کارگردان بزرگ ژاپنی است . فیلم داستان یک پیرمرد است که وقتی می فهمد که سرطان غیر قابل درمان دارد و به زودی می میرد.تصمیم می گیرد جور دیگری زندگی کند....

دانلود فیلم Tokyo Story 1953
زیرنویس فارسی

دانلود فیلم Tokyo Story 1953

داستان توکیو

فیلم معروف داستان توکیو داستان پدر و مادر مسنی است که تصمیم می گیرند در یک تابستان به توکیو بروند تا فرزندان خود را ببینند. اما فرزندان آنها به خاطر درگیریشان توجه چندانی به آنها نمی کنند. در این سفر تنها یکی از عروس های این پدر و مادر به آنها محبت می کند که ...

دانلود فیلم The Human Condition I: No Greater Love 1959

وضعیت بشری 1 : عشق بزرگتری نیست

در زمان جنگ جهانی دوم، کاجی ، یک مرد صلح طلب به همراه همسرش میچیکو ، به دهکده ای سفر می کند تا به عنوان یک ناظر در معدن آهن آن منطقه کار کند تا به ارتش اعزام نشود. هنگامی که پلیس ارتش ششصد اسیر اهل چین را برای کار به معدن می فرستد "کاجی" با رهبر آنان صحبت می کند تا بتوانند خوشان را کنترل کنند ولی روش های او سیستم فاسد و نادرست آنجا را ناراحت می کند و ...

sitemap