دانلود فیلم Everything Everywhere All at Once 2022
زیرنویس فارسی

یک مهاجر چینی سالخورده در یک ماجراجویی جنون آمیز غرق می شود، جایی که او به تنهایی می تواند با برقراری ارتباط با زندگی هایی که می توانست در جهان های دیگر داشته باشد، آنچه برایش مهم است نجات دهد.

داستان این فیلم که بر گرفته از یک رمان پر فروش بین المللی به همین نام است؛ روایت گر زندگی زن جوانی می باشد که پس از اتمام جنگ جهانی دوم به مالزی می رود و به دنبال تشکیل یک زندگی آرام است. او که علاقه زیادی به باغبانی دارد، با یک مرد ژاپنی مرموز که همانند او عاشق باغبانیست، آشنا می شود.

پاتریک بیتمن جوانی اهل نیویورک و معقول و خوش سر و لباس است. اما در پشت این چهرهٔ او، یک هیولا نهفته است. بیتمن شب ها کار واقعی اش را شروع می کند و به شکار و کشتن ولگردها و زنان خیابانی می پردازد.

استعداد منحصر به فرد یک استاد هنرهای رزمی در زمینه تای چی، او را وارد دنیای پرسود یک کلوپ مبارزه زیرزمینی می کند.

تینگ، عضو سه گانه فوک ور و توئن بازرس ارشد واحد منطقه ای ضد سه گانه، خبرچین هایی از طرف حزب مقابل هستند. تینگ در طی ده سال به رده های بالای سازمان رسیده اما از درون از شغل کسالت بار خود به عنوان پلیس مخفی خسته شده است. درحالیکه توئن که قرار است به زودی جوان ترین سربازرسی شود که آن جا به خود دیده، امیدوار است که با سابقه ای پاک و عاری از گذشته ننگین خود، فصل تازه ای را در زندگی خود آغاز کند. او نقشه می کشد که ...

دانلود فیلم Master Z: The Ip Man Legacy 2018
زیرنویس فارسی

داستان این فیلم بعد از اتفاقات قسمت سوم فیلم ایپ من جریان دارد. در حالی که استاد چئونگ چی در باشگاه خود از ایپ من شکست می‎خورد ، سبک خود را متواضعانه در مقابل ایپ من کنار می‎گذارد. اما او بعد از مبارزه با یک خارجی قدرتمند به دردسر می‎افتد و…

فیلم ایپ من ۳ بر اساس زندگی نامه استاد ایپ ساخته شده است .داستان از این قرار است که یک گروه گنگستر خطرناک و بی رحم وارد شهر می شوند و امنیت شهر را به خطر می اندازند. در این وضعیت ، استاد ایپ بار دیگر وارد عمل می شود و….

sitemap